سبد خرید
1401/12/04

چگونه با توجه به فرم بدن كيف زنانه انتخاب كنيم؟

کیف‌های دستی برای اکثر خانم‌ها یک خرید بسیار هیجان انگیز است. کیف های زنانه معمولاً با فکر کردن در مورد استفاده و سبک زندگی انتخاب می‌شوند. شرط می‌بندیم شما هرگز فکر نکرده‌اید که کیف باید متناسب با بدن شما باشد، درست است؟ در حالی که یک پرسش مهم در هنگام خرید کیف زنانه این است که چگونه با توجه به فرم بدن كيف زنانه انتخاب كنيم! در واقع این پرسش، یکی از رازهایی است که باعث خوش استایل دیده شدن شما میشود. برای یافتن پاسخ این سوال، راهنمای دیوید جونز را در این مقاله حتما مطالعه کنید.

چگونه با توجه به فرم بدن كيف زنانه انتخاب كنيم؟

کیف‌هایی را در نظر بگیرید که مخالف فرم بدن شما هستند. به عنوان مثال، اگر شما قد بلند و لاغر هستید، با پوشیدن کیف‌های نرم و گرد به اندام خود ظاهری متوازن را اضافه می‌کنید. اگر شما جسه کوچکی دارید ، خطوط هندسی و مسطح بیشتری را ترجیح دهید، در غیر این صورت باعث افزایش حجم و خطر کم‌تر نشان دادن شکل می‌شوند. اما از کجا بفهمیم چه کیفی برای ما مناسب است؟ برای اینکار باید نکات زیر را دنبال کنید.

قبل از هرچیز به یاد داشته باشید که کیف یک نقطه کانونی مهم ایجاد می‌کند، یعنی توجه را به قسمتی از بدن که به آن نزدیک می‌شود جلب می‌کند، ممکن است علاقه‌مند به خواندن اینجا باشید. بنابراین کسانی که سینه‌های سخاوتمندانه دارند باید از کیف‌شانه خودداری کنند در حالی که کسانی که باسن مهمی دارند باید از قرار دادن کیف به پهلو اجتناب کنند، مگر اینکه بخواهید توجه را به آن قسمت از بدن جلب کنید.

نسبت‌ها

تناسب بسیار مهم است و حتی کیف زنانه باید متناسب با جسم شما باشد.

هیکل انحنادار : اگر هیکلی غیرقابل مهار، نرم و چرب دارید، از کیف‌های خیلی کوچک خودداری کنید زیرا بدن شما را بزرگتر از آنچه هست نشان می‌دهد. در این حالت شما کیف‌های تخت را به کیف‌های پر ترجیح می‌دهید زیرا از نظر بصری منحنی‌های زیبای شما را افزایش می‌دهند.

هیکل باریک : در این مورد من به شما پیشنهاد می‌کنم از کیف‌های خیلی حجیم خودداری کنید و مدل‌هایی را ترجیح دهید که خیلی با بدن شما تضاد ندارند.

زنان ریزه اندام : اگر شما یک زن ریزه اندام هستید باید به تناسب توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ زیرا کیف‌های بزرگ شما را حتی کوچکتر نشان می‌دهند. تناسب کلمه کلیدی شماست.

زنان قدبلند :کیف های بزرگ و متوسط برای همه افراد قد بلند با هر هیکلی مناسب هستند.

چگونه با توجه به فرم بدن سایز كيف زنانه را انتخاب كنيم؟

کیف‌های کوچک

بیایید با کیف‌های کوچکی شروع کنیم که زیبا هستند و گاهی شبیه جواهرات واقعی هستند. شایان به ذکر است که در مورد زنان قدبلند و دارای انحنا، بدن را از نظر نوری بزرگ می‌کنند. بنابراین اگر یک کیف کوچک انتخاب کنید و آن را در دست خود در ارتفاع ران‌های خود بگیرید. مدل‌های کوچک کیف‌های دستی می‌توانند زنان نسبتاً لاغر و ریزه اندام را جذاب‌تر کنند.

کیف‌های متوسط

کیف‌های سایز متوسط ​​نه تنها به دلیل ظرفیتشان کاربردی هستند، بلکه برای انواع مختلف بدن نیز مناسب هستند. آن‌طور که در مورد کیف‌های خرید بزرگ اتفاق می‌افتد، آن‌ها ظاهر زنان کوتاه‌قد را تحت تأثیر قرار نمی‌دهند. آن‌ها برای خانم‌های کوتاه قد و دارای انحنا مناسب‌تر خواهند بود، همچنین یک کیف بزرگ به صورت نوری سایه را پایین می‌آورد. کیف‌های متوسط ​​برای خانم‌های قد کوتاه اما لاغر نیز زیبا به نظر می‌رسند.

کیف‌های بزرگ

انواع کیف‌های جادار در اندازه‌های بزرگ برای خانم‌های لاغر و قد بلند‌ ایده‌آل خواهند بود. همچنین این کیف‌ها باعث می‌شوند جثه‌ی شما کوچک‌تر به نظر برسد. کیف‌های بزرگ نیز یک راه حل عالی برای زنان سایز بزرگ هستند. در حالی که کیف‌های کوچک به طور غیر ضروری بر‌شانه‌ها یا ران‌های مهم تأکید می‌کنند. یک کیف پول بزرگ متناسب به نظر می‌رسد و توجه را از عیوب دور می‌کند.

نحوه حمل کیفتان نیز مهم است

شما از قبل می‌دانید که چگونه کیف مناسبی را برای اندام خود انتخاب کنید. با این حال، نحوه پوشیدن آن نیز ضروری است. بنابراین:

  • اگر بدنی به شکل سیب دارید، کیف را به ارتفاع باسن بیاورید تا از بزرگ شدن ناحیه شکم به صورت نوری جلوگیری کنید.
  • اگر تیپ بدن شما گلابی شکل است، کیف را در ارتفاع کمر بپوشید. این باعث تعادل بین خط باسن و خط کمر باریک می‌شود.
  • اگر بدن شما شبیه ساعت شنی است، می‌توانید کیف را در سطح باسن و کمر قرار دهید.
نظرات و سوالات
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چگونه با توجه به فرم بدن كيف زنانه انتخاب كنيم؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *