سبد خرید
1401/11/08

کیف دوشی مردانه و انواع آن

کیف‌های مردانه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دارای بخش‌های مساوی ، کارآمد و شیک باشند. ما می‌دانیم که مردان در دنیای امروز مدام در حال حرکت هستند و کیف‌های دوشی مردانه دیوید جونز حمل وسایل را ساده‌تر از همیشه انجام می‌دهد . چه به دنبال یک کیف کار مردانه باشید و چه یک کیف شیک برای مردان، دیوید جونز طرح‌ها و رنگ‌های بی‌شماری را ارائه می‌دهد که متناسب با هر شخصیتی باشد. هر کیف چرمی برای مردان از مواد با کیفیت و ساختار محکم تولید شده است، بنابراین مطمئنا دوام بیشتری خواهد داشت.

اگر برای سال‌ها یک کیف را داشته‌اید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که به یک کیف مردانه مدرن‌تر که متناسب با سبک فعلی و نیازهای شماست ارتقا دهید. کیف‌های مردانه طراحی شده دیوید جونز  برای هر نوع سبک زندگی ساخته شده است. به عنوان مثال، بهترین کیف‌های کار برای آقایان باعث می‌شود تا در رفت و آمد صبحگاهی به راحتی حرکت کنند. کیف و کوله پشتی با جیب‌های مخصوص لپ تاپ و تبلت، دستان را آزاد و وسایل را ایمن نگه می‌دارد.

چرا مردان باید کیف داشته باشند؟

مردان برای حمل وسایلی که در جیبشان جا نمی‌شود یا اینکه حمل آن وسایل در جیب‌ها ظاهری برآمده غیرجذاب ایجاد می‌کند و خطر پاره شدن شلوارشان را به همراه دارد اقدام به حمل کیف می‌کنند.

از کیف مردانه جدید خود نهایت استفاده را ببرید

هنگامی که یک کیف نو تهیه کردید، از بقیه لوازم جانبی خود غافل نشوید. ساعت‌های مردانه مشکی و نقره‌ای، انتخاب‌های پیچیده‌ای هستند تا فرد را در برنامه‌ریزی مد و ترند، بالا نگه دارند. یک کمربند مردانه چرمی را می‌توان با کیف جدید هماهنگ کرد تا ظاهری فوق‌العاده براق و شیک داشته باشید. با یک جفت عینک آفتابی مردانه از مدل‌های کلاسیک گرفته تا فریم‌های اسپرت و جذاب همه چیز را تکمیل می‌کنید. 

کیف‌ دوشی مردانه اغلب به عنوان اقلام کاربردی برای حمل کامپیوتر یا دوربین استفاده می‌شوند، اما برای حمل وسایل بیشتری در طول روز نیز، به کار گرفته می‌شوند. اگر به دنبال یک کیف جدید هستید، باید دقیقاً تصمیم بگیرید که می‌خواهید از آن برای چه چیزی استفاده می‌کنید، آیا باید ضد آب باشد و یا دارای چند محفظه باشد و غیره.

انواع کیف مردانه

برای آشنایی با انواع کیف مردانه با ما تا انتهای متن همراه باشید:

کیف مسنجر یا کیف دوشی مردانه

کیف دوشی مردانه به گونه‌ای طراحی شده است که روی شانه آویزان شود. در سراسر بدن و در اصل به خدمات پیام رسان نیویورک در دهه 1950 باز می‌گردد. آن‌ها اغلب بسیار باریک هستند و بنابراین برای وسایل حجیم مانند دوربین‌های بزرگ مناسب نیستند. این کیف‌ها باید سخت و مقاوم در برابر آب باشند و اغلب از پلاستیک ساخته می‌شوند. کیف‌های گران‌تر و شیک‌تر، از چرم ساخته می‌شوند.

کیف دوشی مردانه

کیف لپ تاپ

کیف‌های لپ‌تاپ در اصل برای حمل کامپیوتر ساخته شده‌اند، اما معمولاً فضای بیشتری برای حمل وسایل دیگر دارند. از آن‌جایی که لپ‌تاپ‌ها برای حمل طولانی‌مدت می‌توانند نسبتاً سنگین باشند، کیف‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نسبتاً سبک وزن باشند. کیف لپ‌تاپ باید بتواند در برابر باراش باران مقاوم و قسمت پایینی کیف دارای بالشتک باشد. این کیف‌ها معمولا دارای بند شانه و همچنین دسته هستند. بیشتر آن‌ها از پلاستیک ساخته شده‌اند، اما در ساخت برخی ، از  بوم یا چرم به‌کار رفته است.

کیف لپ تاپ مردانه دیوید جونز

کیف سامسونت

این نام از حرفه حقوقی گرفته شده است. از یک کانتینر سخت با دسته است که برای حمل و نقل ایمن اسناد می‌باشد. این روزها بیشتر مردم تمایل دارند از کیف لپ تاپ استفاده کنند. به طور سنتی، این نوع کیف‌ها فقط دسته‌های معمولی داشتند، اما برخی از آن‌ها ممکن است اکنون یک بند شانه اختیاری داشته باشند. کیف سامسونت بهترین کیف‌های تجاری مردانه محسوب می‌شوند. معمولا سنگین هستند و از فلز، پلاستیک سخت یا چرم ضخیم ساخته شده‌اند.

کیف مردانه دیوید جونز

کوله پشتی

این‌ نوع کیف‌ها معمولاً برای پیاده روی طراحی شده‌اند. کوله پشتی‌های کوچک معمولا مورد استفاده عموم  از جمله :  کودکان گرفته تا کارمندان اداری قرار می‌گیرد. آن‌ها به راحتی در پشت فرد قرار می‌گیرند و بسیار متنوع هستند. کوله پشتی‌ها انواع زیادی دارند؛ برخی دارای بخش‌ها و جیب‌های زیادی هستند، در حالی که برخی دیگر دارای یک محفظه اصلی بزرگ و فقط چند جیب هستند. اگر دسته حمل داشته باشند، برای استفاده در فواصل کوتاه می‌توانند مفید باشند. آن‌ها معمولا از پلاستیک ساخته می‌شوند، اما برخی از آنها چرمی هستند.

کوله پشتی مردانه دیوید جونز

کیف بدنسازی

این نوع کیف معمولا دارای یک محفظه بزرگ اصلی برای قرار دادن لباس و کفش و چند محفظه کوچکتر است. اغلب جایی برای نگهداری وسایل خیس جدا از چیزهای دیگر وجود دارد و برخی نیز مکانی برای جدا نگه داشتن کفش‌ها است. معمولاً از مواد پلاستیکی سبک ساخته می‌شوند و به اندازه‌ی کافی سخت و مقاوم نیستند. اگر می‌خواهید کیف بدنسازی‌تان دوام بیشتری داشته باشد، انتخاب کیف چرمی گزینه‌ مناسبی است. علاوه بر این، از اقلام ارزشمند نیز محافظت می‌کند.

کیف ورزشی دیوید جونز

کیف مسافرتی

این روزها، این کیف‌های مسافرتی اغلب شبیه یک کیف ورزشی هستند. باید محکم و در برابر حمل و همچنین باران مقاوم باشند. آن‌ها اغلب برای حمل مقدار کمی اقلام در نظر گرفته شده‌اند، بنابراین می‌توانند به عنوان چمدان دستی حمل بار استفاده شوند. ساختار این نوع کیف معمولا پلاستیک انعطاف پذیر یا چرم ضخیم است.

کیف مسافرتی دیوید جونز

کیف دافل ویکندر

کیف دافل فقط یک کیسه استوانه‌ای شکل با بند در بالا برای حمل چمدان یا وسایل بود. ملوانان و تفنگداران دریایی این‌ کیف‌ها را “کیسه‌های دریایی” می‌نامند. این کلمه از شهر دافل در بلژیک می‌آید، جایی که پارچه برای کیسه‌ها ساخته شده است. این روزها از آن برای توصیف بسیاری از کیف‌ها استفاده می شود که می‌توان آن‌ها را کیف مسافرتی نیز نامید. این نوع کیف‌ها بسیار هوشمند هستند و اغلب از چرم ساخته می‌شوند. گاهی اوقات به آن‌ها هولدال نیز می‌گویند.

کیف دافل دیوید جونز

کیف دستی

بسیاری از افراد ممکن است یک کیف حمل و نقل را به سادگی یک کیف خرید بنامند. به‌طور معمول، این یک کیف روباز با دسته‌های بلند است که می‌توان آن را حمل کرد.

کیف دستی دیوید جونز

کیف دوربین

کیسه‌های دوربین معمولا دارای محفظه‌های زیادی برای نگهداری بدنه دوربین، لنزها، باتری‌ها و سایر قطعات هستند. آن‌ها معمولاً با بخش‌های بالشتکی عرضه می‌شوند، همچنین در برابر پاره‌شدن مقاومت می‌کنند و ضد‌آب هستند.

کیف دوربین دیوید جونز

کیف پول مردانه

کیف کوچکی که آقایان با خود به سر کار می‌برند و کوچکتر از کیف دستی است، اغلب کیف پول مردانه نام دارد.

کیف پول دیوید جونز

مزایای استفاده از کیف دوشی مردانه دیوید جونز

حمل یک کیف دوشی مردانه دیوید جونز به دلیل کیفیت و طراحی مدرن و زیبا برای آقایان مزایای زیادی دارد.

ایده آل برای دانشجویان و کارمندان اداری، به‌طور مثال هنگام شرکت در جلسات کاری بسیار حرفه‌ای‌تر به نظر می‌رسید، و همه لوازم ضروری شما به جای حمل در دست، در یک کیف با ظاهر هوشمند سازماندهی شده‌اند. حفاظت از وسایل مهم در شرایط آب و هوایی سخت، مناسب برای دوچرخه سواری و غیره از مزایای کیف دوشی برای مردان است.

 

نظرات و سوالات
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کیف دوشی مردانه و انواع آن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *