سبد خرید
1401/06/13

برند دیوید جونز برای کجاست ؟

چه کسی محصولات برند لوکس را دوست ندارد؟ همه ما مشتاق ظاهر ممتاز هستیم و نباید کیف‌های دیوید جونز را از دست بدهیم. اگر شما عاشق مد هستید کیف‌های دستی می‌توانند استایل شما را زیباتر کنند.دیوید جونز یکی از قدیمی‌ترین برندهای دنیاست. جدا از اینکه یکی از اولین برندهایی بود که وجود داشت، هنوز هم یکی از بهترین برندهای محبوب امروزی است. در واقع، مردان، زنان، جوانان و کودکان آنچه را که برای آنها مناسب است در این یکی از فروشگاه‌های دیوید جونز می‌توانند به راحتی پیدا کنند. با داشتن فروشگاه‌های گسترده در سراسر جهان، هم شخصیت‌های عالی و هم مردم عادی محصولات آن را خریداری کرده‌اند.  اما به راستی برند دیوید جونز برای کجاست؟

کالکشن جدید کیف های دیوید جونز

برند دیوید جونز برای کجاست؟

دیوید جونز یک برند فرانسوی است. اولین فروشگاه آن در سیدنی در سال 1838 توسط دیوید جونز، تاجری با اصالت ولزی افتتاح شد (که نشان می‌دهد لوگوی تاریخی آن نشان دهنده یک سوارکار ولزی مجهز به سپر است که بر روی کوه خود می‌تازد)، که ماموریتش فروش بهترین محصولات و بهترین‌ها بود.

از آن زمان، دیوید جونز به صدها فروشگاه در سراسر جهان و همچنین یک فروشگاه آنلاین دیوید جونز رشد کرده است. به لطف میراث منحصر به فرد خود، برند دیوید جونز نه تنها قدیمی‌ترین فروشگاه بزرگ فرانسه است، بلکه قدیمی‌ترین فروشگاه در جهان است که هنوز با نام اصلی خود کار می‌کند. برند دیوید جونز در محصولات چرمی و در دنیای چمدان و لوازم بهداشتی و آرایشی تخصص دارد. نقاط قوت این برند در تنوع گسترده مدل‌های آن، هم از نظر طراحی، رنگ و عملکرد، بلکه در تجدید دائمی کلاسیک‌های بزرگی است که شهرت آن را ایجاد کرده‌اند.

هویت تاریخی دیوید جونز

برند دیوید جونز بیش از 175 سال است که وجود دارد. بنابراین تاریخ و هویتی دارد که آن را از دیگران متمایز می‌کند. با گذشت زمان هرگز از تکامل متوقف نشد. و اگر امروزه شهرت خوبی دارد به این دلیل است که مقالات خوبی با کیفیت خوب تولید کرده و نیازها را برآورده می‌کند.

نام تجاری دیوید جونز در سال 1838 ایجاد شد. این برند نام بنیانگذار خود را دارد، یک تاجر ولزی که می‌خواست بهترین و منحصر به فردترین محصولات را بفروشد. در گوشه خیابان جورج و باراک بود که او محل بزرگی را افتتاح کرد. او این مکان را انتخاب کرد زیرا می‌دانست که این مکان باعث رونق کسب و کار او می‌شود. از زمان ایجاد این برند تا به امروز، می‌توان گفت که فراز و نشیب‌های خود را داشته است.

خوشبختانه، موفقیت همیشه پس از دوره‌های بحران پیروز ظاهر می‌شود. در سال 1887 بود که تکامل دیوید جونز آغاز شد در واقع، در این سال بود که اولین بازسازی فروشگاه به منظور بزرگ‌تر کردن آن و آسودگی خاطر مشتریان انجام شد. در سال 1920 گسترش برند آغاز شد. این گسترش ادامه یافت و امروز دیوید جونز دارای 35 فروشگاه است. در میان بسیاری دیگر، می‌توان از کیف چمدانی دیوید جونز به عنوان یکی از بهترین محصولات آن نام برد.

مشخصات برند دیوید جونز

برند دیوید جونز با تمرکز بر کالاهای چرمی، دنیای چمدان، مدل‌های سفت و سخت چمدان و کیف‌های لوازم آرایش، مشتریان خود را به خود جلب کرده است. این تنوع را می‌توان در طرح، رنگ و کارایی هر کالا مشاهده کرد. دیوید  محصولاتی برای زنان، مردان، جوانان و کودکان وجود دارد. جدای از آن، دیوید جونز اصالت خود را حفظ کرده و در طول سال‌ها روند خوبی را دنبال می‌کند. به این ترتیب این برند شهرت خود را به دست آورد. همچنین به دلیل نسبت کیفیت و قیمت خوب مقالاتش از بقیه متمایز است.

نمایندگی رسمی برند دیوید جونز

اطلاعات دفتر مرکزی دیوید جونز

درحال حاضر نمایندگی‌های زیادی در سراسر دنیا دارند اما می‌توانید آدرس دفتر مرکزی و دفتر مرکزی شرکت را در ریچموند VIC 3121 بیابید. بیشتر فعالیت این برند در دفتر مرکزی شرکت دیوید جونز فرانسه انجام می‌شود.

آدرس: دفتر مرکزی دیوید جونز در مورد اطلاعات تماس و مکان دیوید جونز کاملاً شفاف است. شما می توانید هر نامه ای را به این دفتر مرکزی شرکت ارسال کنید.

نظرات و سوالات
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “برند دیوید جونز برای کجاست ؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *